Anadolu Jet İletişim

    Anadolujet iletişim, Anadolujet telefon, Anadolujet çağrı merkezi, Anadolu jet çağrı merkezi, Anadolu jet iletişim, Anadolu jet telefon' la alakalı aradığın tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsin.

 

 anadolujet iletişim

 

Dilersen konu ile alakalı yazımızı okumaya devam edebilir yada 0850 490 0 849 numaramızı arayarak hemen işlemlerine buradan devam edebilirsin.

 

       Ülkemizde uçakla seyahatlerde en çok kullanılan havayolu şirketlerinin başında gelen Anadolu jet; güvenilir, yerli ve milli olması sebebiyle uzun yıllardır tercih edilmektedir. Bünyesinde Anadolu jet ve Sunexpress firmalarını da bulunduran Anadolu jet yolcularına her zaman optimum fiyat ile maksimum konfor sağlamaya çalışmıştır. Bu marka bilinirliği zamanla toplumlarda kaliteli seyahat bilincini tohumlandırmış zamanla filizlenmiş ve yıllar boyunca ününü katlayarak devam ettirmiştir. Hal bu olunca büyüyen yolcu kitlesi özellikle pandemi döneminde evden ve kısa çalışma sürelerinde Anadolujet iletişim numarasına yada Anadolujet telefon numarasına yada Anadolujet Çağrı Merkezine ulaşmakta zaman zaman zorluk çekmiştir. Bu duruma çözüm olarak Türkiye' nin farklı lokasyonlarında işlem gören çözüm merkezlerimizde sizlerin sorunlarını kolaylıkla iletebileceği iletişim imkânları sunar, ekonomik beklentimiz ön planda olmadan sizleri dikkatle dinleriz.

 

      Faaliyetlerimizde sizlerin şikâyetlerini en doğru şekilde algılama, tanımlama, analiz etme, yönlendirme, çözümler üretme, sonuçlarını bildirme ve bu süreçleri; şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik, gizlilik ve hesap verebilirlik prensipleri doğrultusunda, tamamıyla sizlere odaklı bir yaklaşımla değerlendirerek sürekli daha iyi hizmet sunmak için çalışırız.

 

      Bu prensipler doğrultusunda sizlere alternatif olarak sunduğumuz İç Anadolu lokasyonumuzda 0850 490 08 49 (Türkiye için yalnız yerel ücretlere tabidir.) iletişim numaramızla bizlere; Haftanın 7 günü 09:00-23:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

 

      Anadolu jet iletişim numarasına bağlanamıyorum! Anadolu jet telefon numarasını aradığımda bağlanmak için çok uzun süre bekliyorum! Aradım taradım Anadolujet iletişim numarası nerde? Anadolujet telefon numarasını arıyorum orayı burayı tuşlamaktan sıkıntımı unuttum! gibi problemlerden muzdarip iseniz sizde hemen bizleri 0850 490 08 49 numaramızdan arayarak hiç beklemeden hizmet alabilirsiniz.

 

ANADOLUJET iletişim 444''lü numarasına alternatif olarak 0850 490 0 849 ücretsiz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerinden sabit hat aramanızla ANADOLUJET 444'lü müşteri hizmetleri alternetif çağrı merkezini aramanız arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.

 

ANADOLUJET İle Her Şey Kolay

 


ANADOLUJET iletişim hattında tüm engellilere, hastalara, yaşlılara ve çocuklara ayrıca özen gösterilmektedir. Tekerlekli sandalye veya sedye kullanımı gerektiren kişiler, uçuştan 48 saat önce durumu bildirdikleri taktirde, alan görevlileri ücretsiz olarak refakat sağlamaktadır. Görme engelli yolcuların refakatçi köpekleri de uçuşa ücretsiz kabul edilmektedir. Bu köpeklerin yolculuk boyunca sahiplerinin dizlerinin dibinde sessiz biçimde oturmaları tek şarttır. Bebekler ve anneleri için uygun emniyet kemerleri sunulan bir diğer hizmettir. Özel ilgiye gereksinimi olan yolculara pasaport, check-in gibi işlemlerde de öncelik verilmektedir.

 

 

Anadolu jet İletişim ile Hava yolları'na uçak bileti satın almayı yeniden keşfet.

 

 

    SIK SORULAN SORULAR

 

-ANADOLUJET İletişim Numarası ile Çağrı Merkezine Nasıl Bağlanırım?

 

Tek yapmanız Anadolujet iletişim numarasını aramak. Herhangi bir ekstra tuşlama yapmaya gerek yok.

 

-ANADOLUJET Çağrı Merkezi HES Kodu Nasıl Alınır?

 

Hayat Eve Sığar mobil uygulaması aracılığıyla, e-Devlet uygulaması üzerinden ya da aralarında boşluk olacak şekilde HES, T.C. kimlik numaranız, kimlik seri numaranızın son 4 rakamı ve HES kodunuz için geçerli olması gereken gün sayısını yazıp (Örnek: HES 12345678901 5376 30) 2023'e SMS yollayarak edinebilirsiniz.

 

-Çağrı Merkezinden ANADOLUJET Uçak Bileti Değişikliği Nasıl Yapılır?

 

PNR numaran yada bilet numaran bizim için yeterli. Sonrasını bize bırak.

 

-Hava Yolları Çağrı Merkezinden ANADOLUJET Uçak Bileti Nasıl Alınır?

 

Müşteri temsilcimize bağlandığında gideceğin yeri belirterek sana en uygun uçuşu bulabilir ve eğer fiyat sana uygunsa ödemeyi kart bilgilerini kimse ile paylaşmadan IVR sistemiyle tuşlayarak gerçekleştirebilir ve işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsin. Hava yolları Çağrı merkezi ile bilet almak işte bu kadar kolay.

 

Eğer aklına bir şey takıldıysa hemen dakikalar içinde bankanızdan gelen ödeme mesajıyla ödediğin tutarı kontrol edebilir, tarafımızca iletilmiş mesaj ile de uçuşunu doğrulayabilirsin.

 

-ANADOLUJET Çağrı Merkezi Uçuşlarında Bagaj Hakkım Nedir?

 

“Promosyon” sınıfı biletlerde 20 kg, “Ekonomi” sınıfı biletlerde 30 kg ve “Business” sınıf biletlerde 40 kg olarak belirtilmiştir.

 

Bebek yolcularda ise bagaj hakkı 10 kg dir.

 

-Bagaj Hakkımı Aşarsam Ne öderim?

 

 İç hatlarda fazla bagaj için kilo başı 6 TL dir.

 

Dış hatlarda durum biraz daha karışıktır. Gidilen yere göre ücretlendirme yapılır ve kilo başı 3 ila 30 € arasında bir ödeme yapmanız gerekir.

 

Ayrıcalıklı Uçuşun Keyfini Çıkar!

 

Anadolu jet İletişim ile yepyeni ayrıcalıklar keşfetmeye hazır mısın? Yenilenen Lounge hizmeti ile yurtdışı uçuşlarında talebinize bağlı olarak bu hizmeti kullanabilir ayrıcalıklı seyahatin keyfini çıkabilirsin. 

 

Anadolu jet Telefon ile alacağın exclusive drive hizmetiyle konforlu uçuşun keyfini çıkarmak isteyenler, seyahatlerini exclusive drive hizmeti ile noktalayabilmektedir. Lüks otomobil ve özel şoför hizmeti ile transfer noktasına ulaşımı sağlayan bu hizmetten yararlanmak için rezervasyon yaptırma şartı vardır. Abu Dhabi, Kuveyt, Beyrut, Mumbai, Lahor, Dakka, Riyad, Cidde, Amman, Kanada, Bahreyn ve ABD gibi ülkelerdeki uçuş noktalarında exclusive drive hizmetinden yararlanılabilir.

 

  

Hava Yolları İletişim - 7/24 İletişim Hattı - mobilbilethatti.net


Hava yolları Uçak Biletini 7/24 Çağrı Merkezi İletişim Hattı ile Telefonda Kolayca Al.Hemen Arayın!

 

Biletlerde Yön ve Tarih Değişiklikleri, Bilet Rezervasyon İşlemleri için Tıklayın! 

 

Mobil Bilet Hattı - Anadolujet İletişim - Anadolu jet İletişim - Anadolujet Telefon - Anadolu jet Telefon - Anadolujet Çağrı Merkezi - Anadolu jet Çağrı Merkezi