Atlas Global İletişim

Atlas Global Hakkında

Atlas Global 2001 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren filosunu ve uçuş yaptığı noktalarını çoğaltmıştır. 2004 Nisan ayında firma Murat ERSOY un önderliğinde Atlas Global’de yeni bir yapılandırmaya gitmiştir. Medya üzerinde aktif olarak müşterilerinin daima ilgisini çekebilmiştir. “69 u çok seveceksiniz” ve “77 santimin kıymetini oturanlar bilir.” gibi sloganlarıyla hem yolcularının ilgisini çekmiş hem de koltuk genişliklerini dikkat çekici bir şekilde anlatmıştır. Atlas Jet sloganı 2001-2015 yılları arasında “Yolcusunu en çok seven hava yolu!” , 2015 yılında ise “Hayallerinin üstünde bir dünya!” olarak eklemiştir.

Atlas Global Hava Yolları Tarafından Yolculara Sağlanmakta Olan Hizmetler Nelerdir?

Atlasglobal Hava Yolları tarafından yolculara sunulmakta olan hizmetler saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Örnek olarak bu firma yolcularına ücretsiz servis hizmeti sağlamaktadır. Ancak bununla beraber bu hizmetin İstanbul için geçerli olmadığını bilmekte de yarar vardır. Buna ek olarak şehir içi servis hizmetinden istifade edecek olan yolcuların herhangi bir rezervasyon yaptırmasına gerek yoktur.

Ayrıca belirtilmesi icap eder ki Atlasglobal yolcuları her zaman için uçaktaki ücretsiz ikramlardan da istifade edebilirler. Çok sayıda sıcak ve soğuk içecek seçeneğine ek olarak yolculara uçuş mesafesine göre değişkenlik arz etmekte olan yiyecekler de sunulur.

Atlas Global Hava Yolları Bilet Rezervasyonu Nasıl Yapılır?
Atlasglobal Hava Yolları ile seyahat edecek olan yolcuların bilet rezervasyonu yapabilmesi için çok sayıda imkanı vardır. Bu imkanlardan bir tanesi de firmaya ait olan mobil uygulamadır. Mobil uygulama sayesinde rahatlıkla bilet rezervasyonu yapılabilir. Buna ek olarak yolcular Atlasglobal acentelerine girerek de bilet satın alabilirler.

Telefon Üzerinden Atlas Global Uçak Bileti Nasıl Alınır ?

Uçuşlar hakkında bilgi almak ve biletleme işlemleriniz gerçekleştirmek istiyorsanız ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilir ayrıca İnternet üzerinden de biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alanlarından bilgili ve yetkili temsilcilerimiz ile kişisel tercihleriniz bazında ister ucuz, promosyonlu, kampanyalı biletleri kontrol edebilirsiniz isterseniz de business biletleri kontrol edebilirsiniz. Durmayın ücretsiz çağrı merkezimizi hemen arayın ve müşteri temsilcilerimize kalkış ve varış noktanızı söyleyin yapacağı arama ile sizin için en uygun Atlas Global uçak biletini bulacak ve size uçuşla ilgili detayları verecektir. Kabul etmeniz durumunda güvenli ödeme seçenekleri ile ödemenizi yaparak biletinizi satın alabilirsiniz. Uçak biletinizle ilgili bilgiler size mail ve sms olarak ulaşacaktır.

Çağrı Merkezi Haricinde Firma ile İletişim Kurmanın Başka Bir Yolu Var mıdır?
Atlasglobal Hava Yolları ile iletişim kurmak için şüphesiz ki tek yol çağrı merkezi değildir. Buna ek olarak mail vasıtası ile de firma ile temas kurmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda yolcuların mail yolu ile firmaya ulaşmaya çalışması durumunda çağrı merkezine kıyasla çok daha uzun sürede yanıt alacaklarını bilmeleri icap eder. Ne de olsa mail marifeti ile sağlanacak olan iletişimde canlı destek hizmeti söz konusu değildir.