Uçak Bileti Değişikliği

Uçak Bileti Değişikliği

Ülkemizde seyahatlerde en çok kullanılan seyahat etme yollarından biri olan uçakla seyahat güvenilir, yerli ve milli olması sebebiyle uzun yıllardır tercih edilmektedir. Bu tercihler sebebiyle zamanla toplumlarda kaliteli seyahat bilincini tohumlandırmış zamanla filizlenmiş ve yıllar boyunca ününü katlayarak devam ettirmiştir. Hal bu olunca büyüyen yolcu kitlesi özellikle pandemi döneminde evden ve kısa çalışma sürelerinde Uçak Bileti Çağrı Merkezlerinin iletişim numarasına yada telefon numarasına yada Çağrı Merkezine ulaşmakta zaman zaman zorluk çekmiştir. Bu duruma çözüm olarak Türkiye' nin farklı lokasyonlarında işlem gören çözüm merkezlerimizde sizlerin sorunlarını kolaylıkla iletebileceği iletişim imkânları sunar, ekonomik beklentimiz ön planda olmadan sizleri dikkatle dinleriz ve değişiklik işlemlerini en kısa üsrede tamamlamanız için en sağlıklı altyapıyı oluşturmaya çalışırız.

 

      Faaliyetlerimizde sizlerin şikâyetlerini en doğru şekilde algılama, tanımlama, analiz etme, yönlendirme, çözümler üretme, sonuçlarını bildirme ve bu süreçleri; şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik, gizlilik ve hesap verebilirlik prensipleri doğrultusunda, tamamıyla sizlere odaklı bir yaklaşımla değerlendirerek sürekli daha iyi hizmet sunmak için çalışırız.

 

      Bu prensipler doğrultusunda sizlere alternatif olarak sunduğumuz İç Anadolu lokasyonumuzda 0850 490 08 49 (Türkiye için yalnız yerel ücretlere tabidir.) iletişim numaramızla bizlere; Haftanın 7 günü 09:00-23:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.