Onur Air İletişim

Onur Air Havayolları iletişim hattı ile her türlü uçak bileti satın alım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı promosyonlu uçak bileti sorgulayabilir, Onur Air biletlerinizi kredi kartınıza taksitli satın alabilirsiniz. 
Türkiye'nin en büyük Low-Cost havayolu firmalarından bir tanesi olan Onur Air HAvayolları'nın yurtiçi ve yurtdışı birçok noktaya uçuşları bulunmaktadır.

Low-Cost Havayolu Nedir ?

Low-Cost havayolu modeli sadece Türkiye'de değil, Dünya'da en çok tercih edilen satış modellerinden bir tanesidir. Bilindiği gibi havayolu misafirleri gelir düzeylerine göre ikiye ayrılmaktadır. Birinci havayolu misafir modeli, fiyatı ne olursa olsun konforundan ödün vermeyen, uçuşunda konforu en üst düzeyde tutan yolculardan oluşmaktadır. Bu yolcuların gelir düzeyleri yüksek olmasından dolayı ücret, kendileri için ikinci planda kalmaktadır.

Bir diğer havayolu yolcu modeli ise, biletlere fiyat odaklı yaklaşanlardır. Diğer havayolu misafirlerine oranla gelir düzeyleri çok daha düşük olmasından dolayı bu kategoriye giren misafirler fiyat endeksli hareket etmektedirler.

Havayolları'da uçuş öncesi hizmetlerin çoğunu ekstra ücrete taabi tutup, bilet fiyatlarınında ciddi indirimler yapabilmektedir.
Durum böyle olduğunda, hem havayolu firması satışlarını arttırmış, hemde misafirler daha ucuz seyahat etme firsatını bulmuş olmaktadır.

 

Onur Air iletişim Üzerinden Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Her türlü biletleme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi yukarıda sıralanmış olan paketler üzerinden bilgi alarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Almış olduğunuz biletler üzerinde koltuk seçimi, ekstra bagaj hakkı satın alma, yemek ekleme, paket yükseltme ve uçuş değişikliği yapabilirsiniz. Onur air iletişim işlemler ücretsiz olarak çağrı merkezimizde yetkili temsilcilerimiz ile sağlanmaktadır. İnternet üzerinden mail atarak da işlemlerinizi sürdürebilirsiniz; en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

 

Onur Air Müşteri Hizmetleri

Onur Air Havayolları'nın resmi müşteri hizmetleri numarası İletişim sayfası için tıklayınız. Bu müşteri hizmetleri dışında diğer arayacağınız bütün numaralar özel firmalara aittir.